Rekreačné zariadenie Úradu SAV penzión Bystrina Trenčianske TeplicePenzión SAV Bystrina v Trenčianskych TepliciachKúpeľné mesto Trenčianske Teplice, známe ako protireumatické kúpele, patria medzi najstaršie a najvyhľadávanejšie v strednej Európe. Najstaršia písomná zmienka o minerálnych prameňoch je z roku 1398. Mesto sa vyvinulo pri liečivých prameňoch sírano hydrouhličitanovej, vápenato-horečnej, sírnej slabo mineralizovanej vody teploty 37 - 40,2°C s výdatnosťou 22 l/s.

Kúpele sú vybavené moderným zariadením pre diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré dosahujú klinickú úroveň (vyšetrenie lekárom, funkčné laboratórium pre kardiovaskulárny aparát, moderné spracovanie výsledkov biochemických vyšetrení počítačom - USA patent, sonografia,...).

Kúpeľnú liečbu riadi tím viac ako 30 lekárov odborníkov v balneológiuu, reumatológii, neurológii, ortopédii, manuálnej terapii a akupunktúre.

Penzión SAV BYSTRINA, v ktorom Vám ponúkame príjemné ubytovanie, sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc na Šrobárovej ulici č. 4 (konečná zastávka električky).

Bližšie informácie Vám poskytne správca Penziónu SAV, na ktorého prešla jeho správa od 1.12.2013


Trenčianske Teplice kontakty na ubytovanie:
Objednávky na rekreačný pobyt zabezpečuje: Ing. Ľubica Konečná,
          e-mail: lkonecna@up.upsav.sk,
          telefón: 02 57 510 159,
          mobilný tel.: 0911 068 376
Za prevádzku objektu Penzión SAV Bystrina zodpovedá: p. Valéria Škvarková,
          mobilný tel.: 0904 817 742.


Zobraziť Penzión SAV Bystrina na mape.