Úrad Slovenskej akadémie vied
Slovenská akadémia vied

Slovenská akadémia vied
Veda je budúcnosť / Science is the future

Penzión SAV Bystrina v Trenčianskych Tepliciach slúži pre rekreačné účely zamestnancov SAV a ich rodinných príslušníkovPenzión SAV Bystrina v Trenčianskych Tepliciach slúži pre rekreačné účely zamestnancov SAV a ich rodinných príslušníkovPenzión SAV BYSTRINA, v ktorom Vám ponúkame príjemné ubytovanie, sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc na Šrobárovej ulici č. 4. Jeho strategická poloha ho predurčuje na rekreáciu spojenú s kúpeľnou liečbou v Termálnych kúpeľoch Trenčianske Teplice, ktoré patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku.

Liečebná starostlivosť v Termálnych kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247) a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody.

V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy.

V blízkosti Penziónu sa nachádza aj Hotel Panorama, ktorý ponúka množstvo Wellnes produktov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť množstevné zľavy.


Trenčianske Teplice kontakty na ubytovanie:
Objednávky na rekreačný pobyt zabezpečuje: Mgr. Mária Teglássyová,
          e-mail: teglassyova@up.upsav.sk,
          telefón: 02 57 510 170,
          mobilný tel.: 0902 624 336
Za prevádzku objektu Penzión SAV Bystrina zodpovedá: p. Daniel Škvarka,
          mobilný tel.: 0904 172 210 .


Zobraziť Penzión SAV Bystrina na mape